Świat Biznesu – Business PL

„Lista pytań do wywiadu i artykułu dla firmy Skorut Systemy Solarne ® Sp. z o.o.”

Zobacz artykuł

CZYSTA ENERGIA 7-8/2015

„Powstała największa w Polsce farma fotowoltaiczna o mocy 2MW.”

Zobacz artykuł

Dziennik Polski 2014

„Cyfrowa Polska 2014. Gdzie byliśmy, co zrobiliśmy, gdzie jesteśmy”

Zobacz artykuł

Dziennik Polski 2014

Firma Skorut Systemy Solarne ® Sp. z o.o. – Lider Ochrony Środowiska podczas I FORUM PRZEDSIĘBIORCÓW Zorganizowanego przez „DZIENNIK POLSKI”

Zobacz artykuł

Dziennik Polski 2014

Skorut Systemy Solarne ® Sp. z o.o. – wizytówka firmy.

Zobacz artykuł

INFORMATOR INSTALACYJNY Murator 2014

Odnawialne źródła energii – Kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne.

Zobacz artykuł

Aktualności Targowe

Głównym kierunkiem działania firmy Skorut Systemy Solarne ® Sp. z o.o. jest produkcja i sprzedaż systemów służących poprawie obecnego stanu środowiska poprzez instalację systemów solarnych, wykorzystujących niskotemperaturowe źródła ciepła pobierane z wody, gruntu, słońca oraz w systemach bezpośrednio przetwarzających światło słoneczne w energię elektryczną z wykorzystaniem modułów fotowoltaicznych.

Zobacz artykuł

Innowator Małopolski 2012

Produkt zgłoszony do konkursu „Innowator Małopolski 2012”

„Kolektor słoneczny”. Moduł fotowoltaiczny  z grzewczym kolektorem słonecznym to produkt o nazwie TWIN. Innowacyjność tego produktu ma wymiar zarówno no w skali naszego przedsiębiorstwa, kraju jak i świata.

Zobacz artykuł

Poleko 2011 z sukcesem – dwa złote medale

Firma Skorut Systemy Solarne ® Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim sprzedażą systemów służących do poprawy obecnego stanu środowiska. Podczas targów Poleko 2011 firma przystąpila do konkursu o złoty medal, zgłaszając dwa urządzenia. Zgodnie z werdyktrem jury nagrody w postaci złotych medali otzrymały oba produkty.

Zobacz artykuł

Forum Czystej Energii na POLEKO 2011

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO odbyły się 22-25 listopada w Poznaniu, równolegle z Targami Komtechnika. Swoje ekspozycje na powierzchni ok. 17 tys. m2 przygotowało 700 wystawców i firm z 19 krajów: Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA. Na targach najlepsi polscy producenci i dystrybutorzy, a także zagraniczni liderzy zaprezentowali innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, gospodarki komunalnej oraz energetyki odnawialnej.

Zobacz artykuł

GLOB PEŁEN ENERGII – Edycja Targi INSTALACJE

GLOB PEŁEN ENERGII to po raz kolejny niekonwencjonalne forum, które zenergetyzuje branżę, W edycji organizowanej podczas targów instalacje uczestników forum czeka wiele ciekawych tematów z zakresu techniki grzewczej, wytwarzania energii elektrycznej oraz wentylacji i klimatyzacji. Szczególnie ciekawymi elementami tegorocznej edycji będą pokazy praktycznego działania urządzeń z branży OZE oraz konkursy wiedzy.